Zásobník slovíček:

Dalších 250 slovíček pro běžnou konverzaci

 • Skládá se Vaše německá slovní zásoba ze slovíček napříč různými obory a konverzačními tématy?
 • Zapojujete se bez problémů do běžné komunikace na každodenní témata?
 • Jste schopní si s kolegy popovídat třeba o počasí, Vaší rodině nebo Vašich koníčcích?
 • Umíte popsat tělesné a povahové vlastnosti různých lidí?
 • A co říše rostlin a zvířat? Znáte základní slovíčka z této oblasti?
 • Dokážete popsat, co máte na sobě a jaké mají jednotlivé kousky Vašeho oblečení barvu?
 • Můžete se při nákupu potravin nebo drogerie komunikovat s prodavačkou, aniž byste předtím lovili slovíčka z mobilu nebo kapesního slovníku?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli záporně, čtěte dál! 

Následující nabídka je totiž právě pro Vás to pravé ořechové!

Existuje určitě velké množství slovníků, ze kterých si můžete slovíčka vypsat. Nebo si je můžete najít na internetu, to přece dokáže každý! Ale komu by se chtělo? A když už i chtělo, tak kde na to vzít čas! V dnešní uspěchané době není čas ztrácet čas!  Co takhle pořídit si slovník, který obsahuje základní slovíčka napříč různými oblastmi každodenního života? Taková slovíčka, která budete potřebovat dnes a denně jak ve svém zaměstnání, ve škole, tak na nákupech nebo na Vašich dovolených a cestách? 

Nejčastěji používaná slovíčka napříč 25 různými obory, jako například:

 • Rodina
 • Tělesné a povahové vlastnosti
 • Nemoci a jejich příznaky
 • Základní potraviny, ovoce a zelenina
 • Nářadí v dílně i na zahrádce
 • Počasí 

... a mnoho dalších najdete v našem eBooku!

0
Stránek
0
Slov
0
Čtenářů

Co díky eBooku získáte?

Větší jistotu v běžné komunikaci

Získáte jistotu v běžné, každodenní komunikaci. Už se nebudete bát toho, že na Vás v polední přestávce kolegové promluví.

Nová, často používaná slovíčka

Naučíte se 250 nových, často používaných slovíček napříč 25 různými obory každodenního života v německy mluvících zemích.

Zpříjemnění nákupů v zahraničí

Snáze se dorozumíte při nákupech v německy mluvících zemích, třeba i v případě vyřízení reklamace nebo vrácení zboží.

Výhodu u maturity a zkoušek

S větší slovní zásobou budete schopni lépe reagovat u maturity nebo jiných zkoušek.

Možnost najít si nové přátele

S větší slovní zásobou máte větší šanci navázat a udržovat nová přátelství a to nejen s Vašimi kolegy.

Schopnost číst knihy v němčině

Přečtete si nejen noviny a časopisy, ale postupně se díky větší slovní zásobě propracujete i ke čtení knih.

Co říkají čtenáři?

Pracuji v Rakousku v stavební firmy jako řidič nákladního vozu. Slovíčka, která běžně potřebuju k výkonu své práce ovládám. Horší to bylo, když na mě promluvil některý z kolegů jen tak, třeba u svačiny. Většinou jsem chápal na co se mě ptá, ale chyběly mi slovíčka k tomu, abych dokázal seskládat nějakou odpověď a hrabat se před ním ve slovníku mi přišlo trapné. Proto jsem hledal cestu, jak si rozšířit moji slovní zásobu i na takové ty běžné témata jako: "Kolik máš dětí? Co pěstuješ na zahrádce? nebo To je zase počasí!" A v tomto Vašem slovníčku jsem ji našel. Moc Vám za něj děkuji a doufám, že bude mít i pokračování, protože už skoro všechny slovíčka umím. Opravdu! :-)
David Šmeralřidič, Kamenice
Už více než rok se opět učím německy. Nejsem takový ten "klasický případ" který se chce za každou cenu dostat do Německa. Jsem ve své práci v ČR spokojená a asi bych neměnila. Ale jak se říká: "Nikdy neříkej nikdy!" Stát se může cokoliv a já sem ráda připravená. Proto jsem se rozhodla oprášit chabé znalosti němčiny se základní školy a gymplu a začít se ji opět učit. A protože Německo máme "co by kamenem dohodil" jezdím tam často nakupovat nebo na výlety. Takže jsem moc ráda za každou příležitost si rozšířit svou slovní zásobu a to přesně jak avizujete ve svém Zásobníku slovíček - "napříč různými obory". Absolvovala jsem jak 30denní, tak i 15denní výzvu a s radostí jsem uvítala možnost zakoupení tohoto eBooku s další slovní zásobou za více než symbolickou cenu. A učím se poctivě dál a číhám na další Vaše učební materiály!
Kamila Chorvátováekonomka, Cheb

Monika Náplavová

lektorka, autorka eBooků

Němčina je můj život. Žiju v jejím světě už 24 let a více než 15 let pomáhám svým klientům se ji nejen naučit, ale i pochopit. Rukama mi prošla spousta učebnic, seznámila jsem se s mnoha učebními metodami. Přesto jsem však v této zdánlivě široké nabídce některé učební materiály postrádala. Konkrétně takové, které se zaměřují přímo na ta nejproblematičtější místa německého jazyka a slovní zásobu týkající se nejen jednotlivých pracovních míst, ale i běžné komunikace v práci i na cestách. Věřím, že Vám uveřejněním tohoto eBooku pomohu na Vaší cestě ke zvládnutí tohoto krásného jazyka.

Možná Vás teď napadá:

 • Proč bych si měl koupit další slovník, mám přece jeden v mobilu.
  Neberte prosím tento eBook jako "další slovník". Vnímejte jej jako učební materiál. Tento eBook byl vytvořen jako pokračování našich "slovíčkových výzev" a má sloužit k dalšímu rozšíření Vaší slovní zásoby tak, abyste byli schopni běžné komunikace v německém jazyce.
 • Slovíčka si přece můžu vyhledat a sepsat sám/sama.
  Ano, to můžete a nepochybuju o tom, že to bez problémů zvládnete. Ale komu by se chtělo sedět dlouhé hodiny a vypisovat si jednotlivá slovíčka. Vy na to máte čas? Že ne? Já ano, je to totiž moje práce. ;-)
 • Není lepší si koupit nějakou učebnici němčiny?
  Předpokládám, že každý kdo pracuje nebo se chystá pracovat do některé z německy mluvících zemí už nějakou učebnici němčiny vlastní. Většina z Vás jich má doma několik. A ve většině je na konci každé lekce slovní zásoba. Tato slovní zásoba však sama o sobě není dostačující. Při studiu jazyka je totiž třeba si slovní zásobu neustále rozšiřovat a k tomu se náš Zásobník slovíček skvěle hodí!
 • Co všechno za své peníze dostanu?
  Ač je cena tohoto eBooku spíše symbolická, dostanete za své peníze plnohodnotný učební materiál obsahující 250 slovíček z 25 různých oblastí běžné konverzační němčiny.
 • Co když nebudu něčemu v eBooku rozumět?
  Všechny fráze a slovíčka jsou samozřejmě uvedeny jak v českém, tak v německém jazyce. Ale pokud byste přesto něčemu nerozuměli nebo Vám nebylo jasné, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Třeba prostřednictvím mého emailu, který najdete nejen zde na našich stránkách, ale i v každém mém ebooku.
 • Ale já chci pracovat v Rakousku a rakouská němčina je trochu odlišná.
  Ano, i s tím jsem při psaní eBooku počítala a zahrnula do něj i rakouské ekvivalenty vybraných slovíček a dokonce i celé fráze, pokud jsou odlišné od těch, které se používají v Německu. Ve slovníčku je poznáte podle následující značky (rak.).
 • Moc to s počítačem neumím, budu si umět EBook objednat?
  Ničeho se nebojte. Není to žádná věda. Prostě vyplňte objednávkový formulář, který najdete hned pod tímto textem a on Vás už sám provede celým procesem objednávání. Není to o nic těžší než si objednat nové šaty, knihu nebo hračku pro děti.
 • Jak můžu eBook zaplatit?
  Zaplatit můžete buď online platební kartou nebo online převodem (svůj eBook obdržíte prakticky ihned, protože platba je okamžitě připsána na náš účet) a nebo klasickým bankovním převodem. Zde si ale na svůj eBook počkáte 1 - 2 dny, protože tak dlouho trvá, než je platba převedena z Vaší banky do té naší. Nabízíme rovněž převod prostřednictvím Pay Pal. Všechny možnosti najdete na konci našeho objednávkového formuláře. Stačí jen označit tu, které dáváte přednost a náš systém Vás krok po kroku navede.

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.