Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině

Členy jsou jedním z nejproklínanějších gramatických jevů v německém jazyce. Já osobně jsem se za svých více než 15 let lektorské praxe nesetkala s jediným studentem, klientem, účastníkem jazykového kurzu, který by neměl problém s jejich zapamatováním.

Zvítězte nad svými mozkovými buňkami a osvojte si několik pravidel pro určování rodů podstatných jmen v němčině.

0
Stránek
0
Slov
0
Čtenářů

Co se v eBooku dozvíte?

Budete mít konečně jasno!

Nejen, že získáte jedinečný návod jak správně určit člen podstatného jména, ale dozvíte se mnoho dalších informací o podstatných jménech v němčině!

Bonusové materiály ZDARMA!

K našemu eBooku "Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině" získáte ZDARMA další bonusové materiály, týkající se rodů podstatných jmen v němčině.

Praktický tahák do kapsy ZDARMA!

V praktickém formátu A4, který si vložíte do učebnice a sešitu a budete jej mít při ruce, kdykoliv si nebudete jistí, zda použít "der, die nebo das"

Co říkají čtenáři?

Němčinu se už nějakou dobu učím. Když jsem začínal, každý mě od němčiny a hlavně její gramatiky celkem odrazoval. Členy se zdály v porovnání s ostatní gramatikou v učebnicích tou lehčí částí. Opak je pravdou. Ještě teď spíš některé členy hádám, než bych si byl stoprocentně jistý. Jsem líný učit se něco nazpaměť a myslím si, že to v takovém množství slovíček ani nejde. Neustále hledám vychytávky nebo cesty jak tuto problematiku zjednodušit. EBook ,,Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině" mi pomohl určité věci upřesnit, ale především mi němčinu zjednodušil. A forma bonusů do celé skládačky perfektně zapadla :-) Za mě rozhodně doporučuji
Lukáš Masloobchodní manažer, Břeclav
Tento eBook mě velmi mile překvapil. Stručně, jasně, výstižně, to je to, co jsem hledal. Díky těmto pomůckám je má příprava k maturitní zkoušce z německého jazyka zase o kousek lehčí a příjemnější. Doporučuji!!!
Rostislav LežákFinanční poradce, Holešov
Dnes jsem si zakoupila eBook Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině od Germaniky... a musím přiznat, že jsem ho poctivě přečetla od začátku až do konce bez jediného odejítí od PC - a to je mě už co říci! Je to úžasná pomůcka... Přehledné, jasné, srozumitelné .... V eBooku je hodně rad dle kterých se dá tato problematika lépe to zvládnout (jelikož německé členy mi dělají paseku). Už se moc těším na další eBooky od GERMANIKY.
Iveta BobálováOSVČ, Kostice

Monika Náplavová

lektorka, autorka eBooků

Němčina je můj život. Žiju v jejím světě už 24 let a více než 15 let pomáhám svým klientům se ji nejen naučit, ale i pochopit. Rukama mi prošla spousta učebnic, seznámila jsem se s mnoha učebními metodami. Přesto jsem však v této zdánlivě široké nabídce některé učební materiály postrádala. Konkrétně takové, které se zaměřují přímo na ta nejproblematičtější místa německého jazyka. Věřím, že Vám uveřejněním tohoto eBooku pomohu na Vaší cestě ke zvládnutí tohoto krásného jazyka.

Možná Vás teď napadá:

 • Co je to ten eBook?
  EBook je vlastně elektronická kniha a je ve své podstatě ekvivalentem tištěné knihy. Oproti tištěné knize má několik výhod. Například: šetří místo (ve svém počítači, čtečce nebo tabletu můžete mít tisíce knih), snadno se zálohují, skladují. Pokud se rozhodnete si je nevytisknout, jsou ekologické (šetří papír a inkoust). Cena eBooků je výhodnější než cena tištěných knih. Nejsou nikdy vyprodány. Můžete je mít za několik minut po jejich objednání atd.
 • Co eBook obsahuje?
  Ebook Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině obsahuje pravidla, která Vám usnadní určení rodu německého podstatného jména. Například: podstatná jména končící na -o, jsou většinou středního rodu (das Kino, das Büro, das Konto).
 • Co všechno za své peníze dostanu?
  Přehledně zpracovaný seznam pravidel, která Vám pomohou určit správný člen německého podstatného jména. Praktický Tahák do kapsy ve formátu A4, který si můžete vytisknout a vložit do učebnice a používat jako pomůcky při určování rodů podstatných jmen a jako poděkování za Váš nákup malé překvapení.
 • Co když nebudu něčemu v eBooku rozumět?
  Všechna slovíčka v eBooku jsou samozřejmě uvedeny jak v českém, tak v německém jazyce. Ale pokud byste přesto něčemu nerozuměli nebo Vám nebylo jasné, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Třeba prostřednictvím mého emailu, který najdete nejen zde na našich stránkách, ale i v každém mém ebooku.
 • Moc to s počítačem neumím, budu si umět eBook objednat?
  Ničeho se nebojte. Není to žádná věda. Prostě vyplňte objednávkový formulář, který najdete hned pod tímto textem a on Vás už sám provede celým procesem objednávání. Není to o nic těžší než si objednat nové šaty, knihu nebo hračku pro děti.
 • Jak můžu eBook zaplatit?
  Zaplatit můžete buď online platební kartou nebo online převodem (svůj eBook obdržíte prakticky ihned, protože platba je okamžitě připsána na náš účet) a nebo klasickým bankovním převodem. Zde si ale na svůj eBook počkáte 1 - 2 dny, protože tak dlouho trvá, než je platba převedena z Vaší banky do té naší. Nabízíme rovněž převod prostřednictvím Pay Pal. Všechny možnosti najdete na konci našeho objednávkového formuláře. Stačí jen označit tu, které dáváte přednost a náš systém Vás krok po kroku navede.
 • Kdy a jak mi doručíte objednaný eBook?
  EBook obdržíte okamžitě po připsání platby na náš účet. Při platbě bankovním převodem to chvilku trvá, cca 2 - 3 pracovní dny. Při platbě platební kartou online jej máte za pár minut na Vašem e-mailu. Stáhnete si jej naprosto snadno. Stačí kliknout na odkaz v e-mailu a hned si jej uložit do svého počítače.

Před nákupem či objednávkou služeb si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínkyzásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.