Co o nás říkají klienti?

Vaše spokojenost je i naší spokojeností!
Každý klient je pro nás důležitý,
a proto děkujeme za projevenou důvěru
a jsme rádi, že právě my jsme Vaším
průvodcem německým jazykem.

Děkujeme za Vaše reference! 

O Germanice jsem se dověděla od svého známého, kterému moc pomohla s jeho problémem, který měl se svým bývalým zaměstnavatelem v Rakousku. Jako reference mě přesvědčilo to, že díky Germanice dostal od zaměstnavatele výplatu, kterou mu přes dva měsíce dlužil. Proto jsem se a ni obrátila i já ve věci své soudní pře se svým bývalým zaměstnavatelem z Vídně. Germanika mi tlumočila na jednáních s právní zástupkyní v Rakousku, vyřídili za mě celou korespondenci s advokátní kanceláří, která mě zastupovala. Byli mi oporou i na soudním líčení. Po prvním a druhém stání mi přeložili veškerou dokumentaci do češtiny a vyřídili s mojí právní zástupkyní v Rakousku veškeré formality. Teď nás čeká poslední soudí líčení a všechno je na dobré cestě i díky tomu, že mám u sebe člověka, kterému můžu věřit, spolehnout se na jeho diskrétnost a loajálnost. Za sebe můžu Germaniku všem vřele doporučit a taky chci hrozně moc za všechno poděkovat, protože mi byla i psychickou oporou, když celý spor začal a já na tom nebyla po psychické stránce zrovna moc dobře.
lvona Beňáčkováprodavačka, Mikulov
O Germanice jsem se dozvěděl přes portál NAUCIM.CZ. Vybral jsem si paní Moniku na základě telefonního rozhovoru. Zaujal mě její přístup k učivu a hlavně zkušenosti. Líbí se mi příjemné prostředí, osobní přístup a způsob, jakým lektorka hodinu vede. S výukou jsem spokojen a nic bych na ní neměnil. Lektorku navštěvuji 3x týdně. Uvažuji o přidání jedné hodiny týdně alespoň 2x do měsíce, jelikož se v poslední době nemohu k učení dokopat :) Prostory, ve kterých probíhá hodina jsou příjemné (člověk se tam cítí pohodlně a neformálně, což se projevuje na klidnější atmosféře). Na němčinu jsem začal chodit jako naprostý laik, ale během pár měsíců jsem se posunul dál, než jsem očekával. Lektorku bych v žádném případě neměnil, naopak ji budu doporučovat.
Lukáš Masloobchodní manažer, Břeclav
Moniku znám už více než 15 let. Za těchto 15 let jsem několikrát změnil zaměstnání a kdykoliv jsem potřebovala rychlé a precizní překladatelské služby obracel jsem se výhradně na ni. Vždycky odevzdala bezvadnou práci v dohodnutém termínu, Byl jsem spokojen, jsem spokojen a věřím, že budu spokojen i nadále.
Ing. Richard Havránekmanažer, Brno
O Germanice jsme se dozvěděli prostřednictvím Facebooku. Byla nám doporučena našimi přáteli.S výukou jsme velmi spokojení a nechceme nic měnit. Hodiny navštěvujeme 2x týdně a to ve středu a neděli. Prostor je velmi pohodlný, hezký, útulný a na vyučování je dostatečně vybaven.
Hana Žilínková, Tomáš Lorenc, Jan SwatýBřeclav
K lektorce Monice jsem chodila před 10 lety a nedotáhla jsem to. Tentokrát jsem si jí našla na internetu. Má dobré zkušenosti a je trpělivá. Na výuce se mi líbí vysvětlování do detailu, až to "já" pochopím. Do výuky bych zařadila jen více cvičení z knížky, jinak mi vyhovuje. Chodila jsem 2x týdně, ale teď jsme to zhustily a chodím 3x v týdnu. Kam mě to posunulo? Pomalu rozumím rakušákům v hypce a dokážu jim odpovědět - snad chápou :-))) a mluvím i na návštěvě u známých v Rakousku. Co doporučit? Jen tak dále a tentokrát se mě nezbavíš. Zestárneme spolu :-)))
Ivet BobálováOSVČ, Kostice