Online kurz

Základní německá gramatika v 8. lekcích

Co v online kurzu najdete? 

 • Časování sloves slabých, silných a způsobových
 • Skloňování podstatných jmen, osobních a přivlastňovacích zájmen
 • Předložky se 3. pádem, se 4. pádem, se 3. a 4. pádem
 • Slovosled ve větě jednoduché a souvětí
 • Zápory, vykání, rozkazovací způsob
 • Slovesa s odlučitelnou a neodlučitelnou předponou, zvratná slovesa
 • Minulé časy - préteritum i perfektum
 • ... a ke každé lekci vždycky něco navíc
0
Lekcí
0
Týdnů
0
Účastníků

Pro koho je online kurz určen?

 • Pro studenty středních a vysokých škol, kteří ve škole občas "něco přeslechnou" nebo látku v hodině nestihnout pochopit
 • Pro všechny, kteří chtějí vypilovat německou gramatiku tak, aby si mohli najít lepší práci
 • Pro ty, kteří trpí některou z poruch učení a mluvený text jim dává větší smysl než psaný
 • Pro všechny, kteří mají pocit, že by potřebovali mít svého lektora doma ve skříni a vytáhnout ho, kdykoliv se budou chtít vrátit k některé, už probrané látce
 • Pro ty, kteří se učí raději poslechem než čtením
 • Pro ty, kteří se rádi učí z pohodlí domova a chtějí mít svého lektora k dispozici třeba v neděli ve tři ráno
 • ... prostě pro každého, kdo se učí německy, ať už ve škole, v kurzu, soukromě nebo s lektorem

Ptáte se, co za své peníze dostanete?

Video

Základní německá gramatika rozdělená do 8 lekcí. V každé z lekcí najdete několik videí vysvětlujících jednotlivé kapitoly každé lekce. Snadná orientace v německé gramatice.

Slovní zásobu

Ke každé z lekcí obdržíte slovní zásobu a to jak ke gramatice, tak k probírané lekci a několik užitečných frází nebo slovních spojení. Nechybí ani dostatek místa pro Vaše slovíčka a fráze.

Pracovní sešit

V pracovním sešitě si můžete ihned po skončení lekce ověřit, jestli jste probíranou látku správně pochopili. Čeká Vás vždy 20 vět k překladu z českého do německého jazyka.

Klíč

Zde si můžete přeložené věty zkontrolovat a ohodnotit sami sebe podle přiložené tabulky. Zjistíte, zda se můžete posunout do další lekce nebo si stávající lekci ještě jednou zopakovat.

Přehled probrané gramatiky

Podrobný přehled veškeré probrané gramatiky v praktické formě eBooků, tak jak jste už zvyklí. Užitečná pomůcka při Vašem studiu.

Bonusové materiály

Bonusové materiály, které Vám usnadní studium německého jazyka. Veškeré potřebné pomůcky tak budete mít neustále po ruce.

Překvapení pro pilné studenty

V polovině kurzu na Vás čeká malé překvapení, jako dárek za Vaši píli a vytrvalost. Co to bude? To neprozradím! Prostě se nechte překvapit!

Garantovaný doživotní přístup

Garantuji Vám doživotní přístup! Stačí si jen dobře poznamenat přístupové údaje a můžete se ke kurzu kdykoliv vrátit.

Monika Náplavová

lektorka, autorka eBooků, autorka online kurzu "Základní německá gramatika v 8. lekcích"

Pár otázek pro autorku:  

 • Do teď jsi psala eBooky, tak proč teď online kurz?
  Ještě si vzpomínám jaké to bylo, když jsem před více než dvaceti lety začínala svou "německy mluvící kariéru" jako servírka ve Vídni. Moje pracovní doba byla "od nevidím do nevidím". Domů jsem chodila unavená a otrávená. Věděla jsem, že tuto práci vlastně nechci dělat. A taky jsem věděla, že pokud budu plácat němčinu tak, jak jsem ji tehdy plácala, nikdy si lepší práci nenajdu. Problém byla hlavně gramatika. Slovíček jsem uměla spoustu a každý další den v práci jsem se naučila pár dalších. Ale skládala jsem je do věty tak, jak mi je slina na jazyk donesla. V noci, když jsem přišla z práce domů, jsem už opravdu neměla chuť koukat do učebnice. Sedět nad knihou se mi nechtělo ani tehdy, když jsem měla volno. Znáte ten stav, že kdykoliv otevřete učebnici, tak se Vám automaticky zavřou oči? Tak to byl přesně můj případ. Rozhodně by se mi líp učilo z nějaké videokazy nebo DVD. O online kurzech na internetu se nám tehdy ještě ani nesnilo, takže jsem se musela "hryznout" a našprtat se všechno z učebnic. A byla to pěkná otrava. To mi věřte!
 • Je to jediný důvod?
  Ne, to není. Abych pravdu řekla tak na myšlenku vytvořit online kurz v takovém rozsahu, aby obsahoval základní německou gramatiku, mě přivedl fakt, že několik mých klientů bohužel trpí specifickou poruchou čtení, tzv. dyslexií. Já osobně mám s dyslexií bohužel víc zkušeností, než bych chtěla. Můj, dnes už dospělý syn, je dyslektik, takže přesně vím, jak obtížné je pro takového člověka, naučit se něco pouhým čtením. Pro ty, kteří trpí silnější formou této poruchy, je to dokonce prakticky nemožné. Když byl můj syn na základní škole, nahrávala jsem mu učivo na diktafon, aby si jej mohl místo čtení poslouchat. Bohužel s výukou jazyků to bylo o složitější. Kdyby byla tehdy možnost zakoupit gramatiku formou online kurzu, ušetřilo by nám to spoustu času a především nervů.
 • Jak bude kurz probíhat?
  Po připsání platby na náš účet dostanete na svůj email potvrzení o zaplacení a přihlašovací údaje, které Vám budou sloužit k přístupu do online kurzu. Kliknete na odkaz v mailu a pomocí přihlašovacích údajů se přihlásíte a můžete začít pracovat na své první lekci. Není to nic složitého. Každý týden pak bude zpřístupněna další lekce. Po zveřejnění všech 8 lekcí můžete i nadále do kurzu vstupovat. Váš přístup je doživotní, takže se do kurzu můžete přihlásit kdekoliv a odkudkoliv.
 • Kolik kurz stojí a kde je možné si jej objednat?
  Online kurz nabízíme ve třech verzích, které se od sebe liší nejen obsahem, ale i cenou. Jednotlivé verze si můžete objednat kliknutím na kterékoliv tlačítko "Chci online kurz!" na této stránce. Po kliknutí na toto tlačítko se také dozvíte podrobnosti o obsahu jednotlivých verzí a jejich cenách.

Co o kurzu říkají jeho účastníci?

Jsem ráda, že jsem byla pozvána zúčastnit se tohoto projektu jako "testovací zvířátko". Prošla jsem si celý kurz a musím upřímně a ze srdce říct, že to je přesně to, co jsem potřebovala. Nebaví mě čumákovat hodiny do učebnice. Nerada čtu poučky. Ale přesto se ráda učím. A pokud mi tyto poučky čte nebo povídá někdo jiný, tak to mě teda baví moc. A když je to ještě příjemnou a nenucenou formou, tak to je naprosto úžasné.
Dana Komárkovázdravotní sestra, Břeclav
Jsem od přírody líný člověk. Nerad se učím. Unavuje mě to. Už 4 roky pracuju v Rakousku. Rozumím všemu, jsem schopen reagoval, ale kolikrát se až sám zastydím, co ze mě vylézá za slátaniny. Moje němčina je, co do gramatiky, prostě příšerná. Děsím se toho, že bych měl někde něco psát. A díky tomu mám strach přijmout pozici vedoucího skladníka, která mi byla mým šéfem již několikrát nabídnuta. Bojím se, že bych měl papíry samou chybu. Proto jsem uvítal, že mě Monika zařadila do testovacího týmu svého nového projektu Základy německé gramatiky v 8. lekcích. Prošel jsem si celý kurz a teď jen sjíždím ještě jednou, poctivě, včetně slovíček a cvičení a je to naprostá bomba! Všem, kdo mají co na své němčině vylepšovat, vřele doporučuji!!!
Roman Jeřábekdělník ve skladu, Vídeň
Právě jsem ukončila poslední lekci kurzu a musím říct, že mě to opravdu moc bavilo. Nějaké znalosti jsem samozřejmě měla, ale ráda jsem si všechno zase pěkně od začátku zopákla. A po vypracování cvičení v pracovním sešitu musím říct, že to vůbec nebylo na škodu!!! :-D Postupně jsem se dostávala až ke složitějším věcem a dozvěděla jsem se spoustu nových informací, takže mi ta němčina pomalu začala dávat smysl. Poctivě jsem se doučila i slovní zásobu a i když pořád ještě bojuju s těmi prokletými členy, tak se fakt lepším. Takže za mě: Díky za možnost být u testování Vašeho nového projektu holky a fakt se Vám to moc povedlo!!! Já sama v zahraničí nepracuju a ani se tam nechystám, ale jsem zaměstnaná u německé firmy v Brně a tudíž tento kurz doporučuju nejen těm, kteří chtějí pracovat v Rakousku a Německu, ale všem, kteří už nechtějí mluvit jako "hotentóti". PS: Chválim bonusové materiály a překvapení. To se mi moc líbilo! :-)
Zdeňka Maškovávedoucí logistiky, Brno

Možná Vás teď napadá:

 • Proč bych si měl koupit právě tento online kurz?
  Odpověď je naprosto jednoduchá: Abyste si zdokonalili znalost německé gramatiky! Pokud chcete získat dobrou práci v některé z německy mluvících zemí nebo zahraniční společnosti je bezpodmínečně nutné, abyste mluvili gramaticky správně. (Pokud teda nechcete celý život jen umývat nádobí nebo uklízet.)
 • Existuje přece spousta učebnic a přehledů gramatiky...
  Ano, to bezpochyby. A pokud se chcete učit z některé učebnice, přehledu gramatiky nebo eBooku, tak i to mě velmi těší. Projekt online kurzu Základní německé gramatiky v 8 lekcích jsem vymyslela pro ty, kteří se raději učí poslechem a nebo mají některou z poruch učení a dlouhé čtení a nebo studium z knih je unavuje.
 • Moc s počítačem neumím, budu umět s online kurzem pracovat?
  Garantuji Vám, že budete. Celý kurz je uživatelsky velmi přívětivý. Je sestaven tak, že ani ten, kdo s počítačem "moc neumí" nebude mít problém se v něm zorientovat. Celým kurzem budete vedeni krok za krokem. Vždy budete dopředu vědět co máte dělat a kde, který materiál najdete. Věřte mi, je to opravdu velmi snadné!
 • Co když nebudu něčemu v online kurzu rozumět?
  Všechny fráze a slovíčka jsou samozřejmě uvedeny jak v českém, tak v německém jazyce. Ale pokud byste přesto něčemu nerozuměli nebo Vám nebylo jasné, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Třeba prostřednictvím mého emailu, který najdete nejen zde na našich stránkách, ale i v každém v kurzu samotném.
 • Moc to s počítačem neumím, budu si umět kurz objednat?
  Ničeho se nebojte. Není to žádná věda. Klikněte prostě jen na tlačítko CHCI ONLINE KURZ, které najdete pod tímto textem a prostě jen vyplňte objednávkový formulář, a on Vás už sám provede celým procesem objednávání. Není to o nic těžší než si objednat nové šaty, knihu nebo hračku pro děti.
 • Jak můžu online zaplatit?
  Stejně jako u eBooků můžete i po objednání online kurzu zaplatit jak online platební kartou tak online převodem a nebo klasickým bankovním převodem. Nabízíme rovněž převod prostřednictvím Pay Pal. Všechny možnosti najdete na konci našeho objednávkového formuláře. Stačí jen označit tu, které dáváte přednost a náš systém Vás krok po kroku navede.
 • Kdy a jak mi doručíte objednaný online kurz?
  Po zaplacení objednávky Vám odešleme, na Váš email přístupové údaje, kterými se do online kurzu přihlásíte. Tyto údaje si dobře uložte. Přístup do online kurzu je doživotní, takže se Vám určitě budou hodit i v budoucnu. :-)

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.