Objednávka eBooku

Zásobník slovíček:

Dalších 250 slovíček 

pro běžnou konverzaci

Neponechejte nic náhodě a buďte připravení na všechny situace, které Vás mohou ve při běžné konverzaci s kolegy, přáteli nebo nadřízenými potkat. Už nemusíte jen sedět opodál, mile se usmívat a doufat, že Vás u svačiny nebo oběda nikdo na nic nezeptá. Můžete se směle zapojit do rozhovoru, protože díky našemu Zásobníku slovíček získáte základní slovní zásobu z 25 různých oblastí běžné konverzační němčiny. Popovídáte si s kolegy a přáteli o počasí, rodině i Vašich koníčcích. 

Na nic nečekejte, objednejte si náš eBook a buďte připraveni pohotově reagovat na každou situaci, která Vás může v práci nebo na Vašich cestách potkat! 

Už více než rok se opět učím německy. Nejsem takový ten "klasický případ" který se chce za každou cenu dostat do Německa. Jsem ve své práci v ČR spokojená a asi bych neměnila. Ale jak se říká: "Nikdy neříkej nikdy!" Stát se může cokoliv a já sem ráda připravená. Proto jsem se rozhodla oprášit chabé znalosti němčiny se základní školy a gymplu a začít se ji opět učit. A protože Německo máme "co by kamenem dohodil" jezdím tam často nakupovat nebo na výlety. Takže jsem moc ráda za každou příležitost si rozšířit svou slovní zásobu a to přesně jak avizujete ve svém Zásobníku slovíček - "napříč různými obory". Absolvovala jsem jak 30denní, tak i 15denní výzvu a s radostí jsem uvítala možnost zakoupení tohoto eBooku s další slovní zásobou za více než symbolickou cenu. A učím se poctivě dál a číhám na další Vaše učební materiály!
Kamila Chorvátováekonomka, Cheb
Pracuji v Rakousku v stavební firmy jako řidič nákladního vozu. Slovíčka, která běžně potřebuju k výkonu své práce ovládám. Horší to bylo, když na mě promluvil některý z kolegů jen tak, třeba u svačiny. Většinou jsem chápal na co se mě ptá, ale chyběly mi slovíčka k tomu, abych dokázal seskládat nějakou odpověď a hrabat se před ním ve slovníku mi přišlo trapné. Proto jsem hledal cestu, jak si rozšířit moji slovní zásobu i na takové ty běžné témata jako: "Kolik máš dětí? Co pěstuješ na zahrádce? nebo To je zase počasí!" A v tomto Vašem slovníčku jsem ji našel. Moc Vám za něj děkuji a doufám, že bude mít i pokračování, protože už skoro všechny slovíčka umím. Opravdu! :-)
David Šmeralřidič, Kamenice

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.