Objednávka eBooku

Slovníček do kapsy

Nejpoužívanější fráze a slovíčka

pro řidiče z povolání

Neponechejte nic náhodě a buďte připravení na všechny situace, které Vás mohou ve Vašem zaměstnání potkat. Ať už při komunikaci s dispečerem, zákazníkem, skladníky na nakládce a vykládce, čerpací stanici, parkovištích, v autoservisu nebo při policejní kontrole - mějte vždy připravenou správně zformulovanou odpověď. 

Na nic nečekejte, objednejte si náš eBook a buďte připraveni pohotově reagovat na každou situaci, která Vás může na Vašich cestách potkat! 

Jezdím kamionem už víc než 15 let. Dlouho jsem jezdil vnitrostátní trasy, takže jsem na učení jazyků kašlal. Teď jsem si ale založil rodinu a potřebuju vydělat víc peněz, proto jsem se rozhodl začít jezdit ven. Dostal jsem jsem Rakousko a Německo. A ať si říká kdo chce, co chce, ta němčina tam je fakt nutná! Jinak nemáte šanci. Na vykládce se s Vámi nikdo nebaví, nechávají Vás schválně dlouho čekat, běžně se stává, že berou přednostně ty řidiče, kteří jim jdou německy vysvětlit, že spěchají. Je nutné umět aspoň těch pár vět, které pomůžou třeba na té vykládce přesvědčit skladníka, že fakt spěcháš! ;-)
Tomáš Krbecřidič MKD, Znojmo
Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, odejít pracovat do Německa. Jsem řidič MKD a mám 20 let praxe. Jezdil jsem téměř se vším co má kola, takže mám co nabídnout. Snad kromě němčiny. Ta mi fakt nejde. Začínal jsem se učit už několikrát, ale vždycky mě to za chvíli přestalo bavit, protože mi to moc nešlo. Je fakt, že jsem tomu moc nedával, protože jsem chodil na hodiny jen sem tam. Proto jsem uvítal, když mi manželka ukázala odkaz na Váš eBook pro řidiče. Zkusili jsme ho objednat a dobře jsme udělali. Teď ho vozím všude sebou. Každý den se naučím pár nových vět a slovíček a myslím si, že to nebude dlouho trvat a do toho Německa si troufnu. Zbytek se holt naučím za pochodu. :-)
Karel Klimešřidič, České Budějovice

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.