Objednávka eBooku

Slovníček do kapsy

Nejpoužívanější fráze a slovíčka

pro pracovníky v gastronomii

Neponechejte nic náhodě a buďte připravení na všechny situace, které Vás mohou ve Vašem zaměstnání potkat. Ať už při komunikaci se zákazníky, kolegy nebo Vašimi nadřízenými. Osvojte si všechny potřebné fráze a mějte vždy po ruce správně zformulovanou odpověď. 

Na nic nečekejte, objednejte si náš eBook a buďte připraveni pohotově reagovat na každou situaci, která může ve Vašem povolání nastat! Neotálejte a vykročte hned za svým snem o lepší práci!

Pracuji už půl roku jako pomocná síla v jedné restauraci nedaleko rakouského města Gmünd. Jelikož jsem vyučená servírka, ráda bych se dostala na toto pracovní místo. Bohužel moje němčina je stále velmi slabá. V kuchyni totiž pracují dva čeští kuchaři, takže většinu pracovní doby s nimi mluvím česky a němčinu užívám jen když se v kuchyni objeví šéf, což zas není tak často. Začala jsem navštěvovat jazykový kurz němčiny, ale tam se probírají jen samé obecné fráze a slovíčka. Proto jsem uvítala, když mi moje kamarádka dala tip na Vaše stránky a já si našla Váš eBook se slovíčky a frázemi z gastronomie. Moc mi pomáhá. Hlavně ty celé fráze. Věřím, že za nějaký ten měsíc budu tak daleko, že se budu moci ucházet o místo servírky.
Darina Noskováservírka, Jindřichův Hradec
Právě jsem obdržela Váš Slovníček do kapsy pro gastronomii a moc Vám za něj děkuji. Pracovat do Německa se sice nechystám, ale vlastním malou kavárnu nedaleko německých hranic a většina mých zákazníků jsou Němci. Ještě o nedávna u mě pracovala servírka, která uměla velmi dobře německy, proto si naši kavárnu tak oblíbili. Bohužel mi ale odešla za prací do Německa a já jsem měla strach o to, že o naše německé zákazníky přijdeme. Proto jsem rychle oprášila své německé základy, které mám někdy ze základy a jala se šprechtit. A docela jsem si rozmluvila. Jen mi teda chyběly právě ty odborné výrazy, které jsem našla ve Vašem slovníku. Je to super. Hlavně celé věty, které tam uvádíte. Nemusím se totiž stresovat jejich sestavováním a vím, že jsou určitě správně. Je to super nápad! Budu Vás všude doporučovat.
Dana Krátkámajitelka kavárny, Ústí nad Labem

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.