Objednávka eBooku

Slovníček do kapsy: 

Nejpoužívanější fráze a slovíčka

pro pečovatelky, zdravotní sestry
a ostatní zdravotnický personál

Neponechejte nic náhodě a buďte připravení na všechny situace, které Vás mohou ve Vašem náročném a zodpovědném zaměstnání potkat. Ať už při komunikaci s pacienty nebo klienty, kolegy, lékaři nebo rodinou Vašich pacientů. Osvojte si všechny potřebné fráze, naučte se pohotově reagovat na všechny otázky a mějte vždy po ruce správně zformulovanou odpověď.

Na nic nečekejte, objednejte si náš eBook a buďte připraveni pohotově reagovat na každou situaci, která může ve Vašem povolání nastat! Neotálejte a vykročte hned za svým snem o lepší práci!

Guten Abend,už jsem si objednala slovníček pro zdravotnický personál. A můžu napsat,že je luxusní. Nemohla jsem se od něj včera odtrhnout. Žiji už 9 měsíců v Německu a nic lepšího se mi do ruky nedostalo. Jste prostě super!!!! Díky moc a cena je také skvělá!
Alena RakováNěmecko
Pracuji jako zdravotní sestra už téměř 20 let a pomalu mi s českým zdravotnictvím dochází trpělivost. Když se každý měsíc podívám na svoji výplatní pásku, tak nevím jestli mám brečet nebo se mám smát. Proto jsem se rozhodla odejít pracovat do Německa. Od bývalé kolegyně vím, že v nemocnici, kde pracuje je nouze o zdravotní sestry a Češek si tam moc považují, protože jsou odborně na velmi vysoké úrovni. Jediné, co požadují je znalost němčiny alespoň na základní komunikativní úrovni. Němčinu jsem měla někdy na střední a tak jsem začala chodit do jazykového kurzu a učím se poctivě i doma. Můžu o sobě prohlásit, že opravdu dělám pokroky. Ale chybí mi odborná němčina. Ta naše, zdravotnická. Hledala jsem na internetu nějaké učebnice, ale většinou jsem se proklikala až k odborným lékařským němčinám, které teda nejen, že byly moc drahé, ale také už byly pro mě, při mé současné úrovni znalostí němčiny, moc složité. Proto jsem moc ráda, že jsem narazila na Váš eBook Slovníček do kapsy. Je to přesně to co teď potřebuji, abych se doučila odborné výrazy a hlavně se naučila fráze běžné komunikace s pacienty.
Hana Michalicovázdravotní sestra, Karlovy Vary

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.