Objednávka eBooku

Jak správně napsat životopis

v německém jazyce

Hledáte práci v Německu nebo Rakousku? Do ciziny se Vám sice nechce, ale pracovat v zahraniční firmě by nebylo k zahození? Rozesíláte životopisy? 
Životopis je vlastně prvním kontaktem mezi Vámi a Vaší budoucím zaměstnavatelem.

Probuďte v něm, díky našemu eBooku, zvědavost a touhu Vás poznat osobně a pozvat Vás na pracovní pohovor!  

Děkuji za Váš eBook Jak správně napsat životopis v německém jazyce. Velmi mi usnadnil život. Snažím se totiž si najít práci v Německu nebo Rakousku. Vystudovala jsem obor gastronomie a hotelový provoz a chtěla bych se mu i věnovat. A i když je v tomto oboru velká spousta nabídek, tak jsem pořád měla strach na některou odpovědět. S tímto krásným životopisem, který jsem si s pomocí Vašeho eBooku sama „vyrobila“ se cítím jistější a jen dnes jsem rozeslala 8 žádostí. Doufám, že se brzy někdo ozve. Ještě jednou děkuji za eBook i Bonus Tahák do kapsy se slovní zásobou, který jsem při výrobě mého životopisu opravdu hojně využívala :-)
Martina Jarošováabsolventka VŠ, Klatovy
Dnes jsem obdržel Váš ebook „JAK SPRÁVNĚ NAPSAT ŽIVOTOPIS V NĚMČINĚ“. Skvěle doplňuje výborný eBook „Jak uspět u pracovního pohovoru v němčině“, který jsem si objednal jako první. Doufám, že na základě kvalitně napsaného životopisu a dobrých rad obsažených v obou eboocích brzy najdu v Německu práci ve svém oboru.
Ing. Tomáš BohuslavIT specialista, Velhartice

Před nákupem či objednávkou si, prosím, přečtěte naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

 Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.