Mikulášská nadílka: Online kurz Základní německá gramatika v 8 lekcích

Letošní poslední, a zároveň největší projekt Germaniky – online kurz Základní německá gramatika v 8 lekcích právě přichází na trh. Zatím ve formě předplatného. A já děkuji všem, kteří mě inspirovali a dodali mi tak odvahu zrealizovat můj a vlastně i jejich nápad.

Proč předplatné?

Odpověď je jednoduchá. Prostě mám ráda Mikuláše a celý ten humbuk kolem něj.
Jsem totiž únorové dítě. To znamená, že mám narozeniny necelé 2 měsíce po Vánocích. A to neříkám proto, že bych si chtěla stěžovat, že většina mých narozeninových dárků byly dárky, které maminka buď před Vánocemi tak dobře schovala, že je prostě nenašla, nebo je prostě odebrala z hromady vánočních dárků s tím, “… že přece má za chvilku ty narozeniny.”  :mrgreen:
Říkám to proto, že Mikuláš byl po dlouhých 10 měsících konečně zase den, kdy jsme se sestrou dostaly nějaké to překvapení. A zároveň to byla předzvěst toho, že se blíží Vánoce. K tomu celá ta zimní atmosféra, tma, čerti, andělé. Tento den má pro mě prostě své kouzlo do dnes, kdy mám radost z toho, jak se z nadílky od Mikuláše radují moji chlapečci.

mikulas-upr

Mikuláš je tady a já jsem celá na měkko…

A protože už mám tu pravou, nostalgickou, vánoční náladu a jsem celá na měkko, chtěla bych, abyste se z  “Mikulášské nadílky” radovali i Vy. Proto jsme se rozhodli dát Vám v těchto dnech náš online kurz za zvýhodněnou předprodejní cenu, která bude platná ještě do … ale to tady teď nechci rozebírat, to všechno najdete na našich stránkách, stejně jako hodnocení našich prvních, testovacích dobrovolníků, přesný popis toho, co jednotlivých verzích kurzů najdete, jak bude všechno probíhat, objednávkové formuláře atd.

Kurz startuje 16.1.2017!

Jako datum spuštění našeho prvního online kurzu jsme vybrali pondělí, 16.1.2017. Tento den se nám zdál vhodný hned z několika důvodů:
1) už bude po Vánocích,
2) už bude po Silvestru a Novém roce,
3) většina z Vás už bude zpět v zaběhlém pracovním procesu (inventury budou ukončeny a zpracovány, všechny “novoroční úkony” provedeny),
4) vánoční stromek bude odzdoben, výzdoba uklizena, zbytky cukroví vyhozeny nebo zamrazeny, aby byly za několik let náhodně nalezeny a vyhozeny, protože “kdoví jak dlouho to tady je”  :mrgreen:,
5) novoroční předsevzetí “začít se konečně učit tu němčinu” bude ještě stále velmi čerstvé a aktuální a Vy se, plní odhodlání, budete těšit, až zasednete s ostrouhanou tužkou a fungl novým sešitem k počítači a začnete se učit!

Tento kurz je určen pro všechny z Vás…

  • pro ty, kteří s němčinou začínají a potřebují mít svého lektora neustále po ruce,
  • pro studenty středních a vysokých škol, kteří možná, že opravdu nestíhají tempu svých učitelů, nebo jen občas na hodinách přemýšlí nad daleko zajímavějšími tématy než je německá gramatika a doma pak marně vzpomínají “…jak to ta učitelka říkala o těch předložkách?”,  :mrgreen: 
  • pro dyslektiky a vlastně pro všechny, kterým se lépe učí poslechem než čtením,
  • pro ty, které nebaví listovat v učebnicích a trpí syndromem “otevřu učebnici, automaticky se mi zavřou oči”,
  • pro ty, kteří jsou prostě in a papírové knihy považují za staromódní a nemoderní,  😉
  • pro ty, kteří potřebují látku zopakovat ne jednou nebo dvakrát, ale 5 x, 10 x, 100 x, 1000 x, 😉
  • pro ty, kteří neradi chodí do kurzů s jinými lidmi,
  • pro ty, kteří jsou tak zaneprázdnění, že jim žádný čas jazykového kurzu nevyhovuje,
  • pro ty, kterým se nepodařilo přesvědčit soukromého lektora o tom, že nejlepší hodina na výuku němčiny je někde mezi půlnocí a druhou hodinou ranní,  😉
  • pro… vlastně pro všechny, kteří chtějí zapracovat na své němčině a začít konečně mluvit gramaticky správně!

Pokud jste v některém z výše uvedených bodů našli a chcete do toho jít s námi, nemusíte psát Ježíškovi. Stačí, když kliknete ZDE a vyberete si tu verzi, která nejvíce vyhovuje Vašim studijním požadavkům za zvýhodněnou předprodejní cenu.

Těším se na Vás 16.1.2017 v první lekci našeho online kurzu Základní německá gramatika v 8. lekcích!

Přeji Vám krásný mikulášský den a uvidíme se uvnitř kurzu   🙂

Monika Náplavová, Váš průvodce německým jazykem

PS: Ještě mě napadlo, že je to vlastně i bezva tip na vánoční dárek. Takže: “Darujte letos na Vánoce místo ponožek vědomosti!” … takže klik 😉

Monika Náplavová
je vyhledávaná lektorka německého jazyka, autorka řady eBooků zaměřených nejen na výuku německého jazyka, bloggerka a spolutvůrkyně projektu Germanika. Nejraději tráví čas s rodinou a přáteli, miluje dobrou kávu, rockovou hudbu a procházky v přírodě. Zajímá se o psychologii a metodu RUŠ. Ráda si přečte dobrou knihu, zajde do divadla nebo na koncert. Více o Monice najdete na www.germanika.org
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů