Germanika slaví narozeniny

Milí přátelé,
už téměř rok se spolu setkáváme nejen na facebookových stránkách Germanika – německý jazyk, ale také na webu www.germanika.org, vstupujeme do Vašich emailových schránek s příspěvky, typy a doporučeními, a co nás opravdu velmi těší, čtete náš blog a těšíte se na další články!

11 torte

Tyto dny jsou pro nás velmi vzrušující. K našim narozeninám jsme si totiž dali krásný dárek. Nový web. Web, který bude především více osobní, kde dovíte, kdo vlastně za celým projektem Germanika stojí. Celý náš příběh, naše plány a naši vizi, kterou v oblasti online vzdělávání máme.

Máme za sebou velmi úspěšný rok. Spousta našich klientů si našla práci v zahraničí. A nebude to snad znít příliš domýšlivě, když řeknu, že na tom i my neseme svůj podíl zásluh. Germanika pomáhá svým klientům nejen s výukou německého jazyka, ale také s přípravou na pracovní pohovory, učí je napsat kvalitní životopis a poznat svoji cenu na trhu práce.

Vaše úspěchy nás velmi těší a jsou pro nás obrovským impulzem k další práci. A tak se i nadále chceme věnovat především Vám, kteří máte jasný cíl: Naučit se německy a najít si práci v zahraničí nebo i u nás, v České či Slovenské republice v pobočce některé ze zahraničních firem, kde se klade důraz na dobrou znalost německého jazyka. A právě proto pro Vás připravujeme mnoho novinek, které Vám pomohou tento cíl uskutečnit.

Cesta, na kterou jste se dali totiž není jednoduchá, ale s naší pomocí ji zvládnete! Vím, o čem mluvím. A i když se to teď třeba nezdá, tak i já jsem byla před mnoha lety ve stejné situaci jako spousta z Vás… ale o tom až na našem webu 🙂

Milí klienti, dovolte mi, Vám ještě jednou poděkovat za Vaši přízeň a veškeré podněty, které z Vaší strany na adresu Germaniky přicházejí. Váš názor je pro nás totiž velmi důležitý.

Za celý tým Germaniky

Monika Náplavová, Váš průvodce německým jazykem

 

Monika Náplavová
je vyhledávaná lektorka německého jazyka, autorka řady eBooků zaměřených nejen na výuku německého jazyka, bloggerka a spolutvůrkyně projektu Germanika. Nejraději tráví čas s rodinou a přáteli, miluje dobrou kávu, rockovou hudbu a procházky v přírodě. Zajímá se o psychologii a metodu RUŠ. Ráda si přečte dobrou knihu, zajde do divadla nebo na koncert. Více o Monice najdete na www.germanika.org
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů